۱۳۸۸ مهر ۴, شنبه

آیا سیزدهم آبان روز پرشکوه دیگری برای جنبش سبز خواهد بود؟

جنبش مردمی سبز که بعد از انتخابات ننگین ریاست جمهوری و در پاسخ به اعلام نتایج دروغین انتخابات شکل گرفت تا کنون توانسته است ،با همفکری و اتحاد اعضا بیشمارش از طریق تجمع،راهپیمایی،شعرنویسی،پخش شبنامه و همچنین با در اختیار داشتن بخش عظیمی از فضای مجازی، ضربه های کاری و مهلکی را بر درخت پوسیده رژیم دیکتاتوروارد نماید.
به جرات میتوان گفت که بیشترین تصمیم گیریها و همفکری هایی که پس از ارائه و بحث در فضای اینترنت و به خصوص سایت بالاترین صورت میگیرد در صحنه های اجتماعی جنبه کاملاً عملی به خود گرفته و به منصه ظهور مینشیند.به حدی که دیکتاتوران حکومتی نیز از این اجتماع سبز مجازی وحشت زده شده و حتی از زدن برچسبهای جاسوسی و دستگیری اعضا نیز ابایی ندارند.
نمونه بسیار بارز وحشت از طرح خاموشی سبز و دستگیری طراح آن بود که کاش این طرح پس از دستگیری وی همچنان ادامه میافت اما افسوس...
در اجتماعات نیویورک نیز همانگونه که دیدیم پلاکارد سایت نیز بالا رفت و عملاًاعلام جنگ کردیم.
خوب دوستان بالاترینی سبز من، روز قدس را که برای دیکتاتوران جمهوری اسلامی سبز کردیم و به کابوسی شبانه بدل ساختیم.پس از سفر ا.ن به نیویورک نیز که با سبز کردن نیویورک دست نشانده خ.ر را قهوه ای نمودیم و بسیاری دیگر...
اکنون برای سیزدهم آبان چه برنامه ای دارید؟این نیز یکی از مناسبتهای قانونی است که به قول دوست بالاترینی،قبلاً زرت و زرت به تقویم اضافه شده است.باید از الان شروع کنیم.برنامه ریزی دقیق و حساب شده.مغزهای متفکر و دوستان سبز هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.

۲ نظر:

  1. salam,
    che jori mishe ye daat name az balatarin be dast avord?

    پاسخحذف
  2. در حال حاضر امکان پذیر نیست.

    پاسخحذف