۱۳۸۸ مهر ۲۰, دوشنبه

به کجا چنین شتابان؟؟؟

 برای من، که تا مدتی قبل از نگاههای کنجکاوو بعضاً قهرآلود بعضی ازمردم که میبایست  پاسخگوی سوال کجایی هستی؟ پرسیدنشون باشم فراری بودم(چرا که بعد از شنیدن ایران یا بدون خداحافظی میرفتن یا برخوردشون کاملاً عوض میشد)  افتخار   بزرگیه که یه عده از همون آدما با علم به ایرانی بودنم و با دیدن  مچ بند سبزی که به دستمه ، برای آشنایی بیشتر و شنیدن اخباررشادتهای مردم سبزم جلو میان و حرف میزنن.اما یکباره چی شد؟همه اون شور و حال این همه ایده و نظر کجا رفت؟
همونجوری که تو پست قبلی هم گفتم به نظر من و شاید همه شما، بیشتر اطلاع رسانی جنبش سبز و حتی طرح راهپیمایی ها از بالاترین پا میگرفت یعنی به جرات میشه گفت که سایت بالاترین دقیقاً نقش اتاق فکر جنبش رو داشت(یا شایدم داره)اما الان چی؟سرچه موضوعات الکی به هم میپریم و گیر میدیم؟سر چه موضوعات مسخره ای ذهنمون منحرف میشه؟مگه غیراز این بود که مردم جنبش سبز رو بوجود آوردند؟اگه رای من و تو و اونا نبود جنبشی بوجود میومد؟آقای خاتمی یا شیخ دلیر اصلاحات کروبی ویا رییس جمهر موسوی با حمایتهای مردمی هست، که میتونن حرف بزنن و نظر بدن اگه مردم سبز نباشن کی میتونه کاری کنه؟
الان داره میشه مثل اواخروضعیت دوره مرحوم محمدرضا شاه که شعارهای ضد شاه سر میدادن اما نخست وزیر عوض میشد.الان هم ما مشکلمون با رژیمه اما میخوان مرتضوی رو داغش کنن....بگذریم.
ببخشید که خیلی آسمون و ریسمون بافتم.اما روی صحبتم با مدیر محترم بالاترین هم هست.من مطمئنم که شما به هیچ عنوان کوچکترین کاری برای رژیم آخوندی نخواهید کرد و این در درجه اول برای خودتان و بعد برای ما، به عنوان کاربران این سایت مایه مباهات است،اما چرا در اوج دوران فعالیت جنبش سبزحد نصاب امتیاز لینک ها رو زیاد کردین به حدی که لینکهای سیاسی باید با شرایط خیلی خاصی بالا بیان و عوضش هزار تا لینک تکراری لینکهای خوب روبسوزونه؟واقعاً چرا؟
لپ کلوم:دوستان بالاترینی،ما باید متحد بمونیم تا پیروز بشیم.سر خدا و پیر وپیغمبر بحث نکنیم که دلخوریها پیش بیاد و یه عده از آب گل آلود ماهی بگیرن.بیاین دوباره همگی سبز بشیم...سبز سبز
پاینده باد ایران        

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر