۱۳۸۹ بهمن ۱۷, یکشنبه

انتشار عکسی منتسب به دختر آقای موسوی

امروز همه جا صحبت از انتشار عکسهایی منتسب به دختر موسوی بود هرچند که هیچ ایرادی نمیتوان بر شخصی که به دروغ به عنوان دختر موسوی معرفی شده گرفت اما ارزشی ها و پاچه خواران رژیم به اصطلاح کم حجابی و کشیدن سیگار را پیراهن عثمان قرار دادند.اما غافل از اینکه باز هم یک گاف بزرگ دادند.عکس واقعی دختر موسوی  و عکسهای پاچه خواران ولایت را با هم مقایسه کنید.انتخاب با شماست.


۱۴ نظر:

 1. حاجی جون این دختر خانوم برادرزاده میرحسین هست. کاملا مطمئن هستم و همون موقع که این خانم تو فیسبوک صفحه داشت (که الان صفحه اش رو بسته) این مساله رو تاکید کرد

  پاسخحذف
 2. نه دوست من.این مسئله رو سایتهای وابسته به رژیم هم تایید کردند.
  http://sarbazerahbar.mihanblog.com/post/311

  پاسخحذف
 3. درود بر میرحسین

  پاسخحذف
 4. بابا خر نشيد. رودست نخوريد. اينا ميخوان موسوی رو با اين روش ها براش محبوبيت دست و پا کنند.اگه لازم بشه عکس دختر موسوی رو در حال ساک زدن برای برد پيت ميدن بيرون.اينا همش روشای مهندسی معکوس روانيه بفهميد جون هر کی دوست داريد.گور پدر خامنه ای و موسوی و هر خر ديگه ای که به رژيم وابستس.

  پاسخحذف
 5. کسرا جان. عکس دوم برادرزاده موسوی هستند من باهاشون در ارتباطم. و فیس بوکشون هم هنوز بازه پروفایل دارن سرچ کنید لیلا موسوی. نشریات رژیم رو شما بی خیال چرت و پرت می نویسن چون کنار هم نشستن میگم دخترشه! من اصل جنس رو دارم :)

  پاسخحذف
 6. خر نشيد. رودست نخوريد. اينا ميخوان موسوی رو با اين روش ها براش محبوبيت دست و پا کنند.اگه لازم بشه عکس دختر موسوی رو در حال ساک زدن برای برد پيت ميدن بيرون.اينا همش روشای مهندسی معکوس روانيه بفهميد جون هر کی دوست داريد.گور پدر خامنه ای و موسوی و هر خر ديگه ای که به رژيم وابستس.
  ++++++++++++++++++++++++++++
  ای کاش میتونستم هزار بار این نظر را کپی کنم و به دیگران بفرستم ...متاسفانه هموطنان ساده لوح ما گول این روش را دارند میخورند و نمی دانند این روشی روسی برای کسب اعتبار برای اشخاصی است که وابسته به خود رزیمها بوده و زمین دوم آنان را اداره میکنند میباشد.

  پاسخحذف
 7. چرا این مزدوران ولایت وقیح و زنازاده های هوادار نظام فاسد اسلامی گه موسوی و کروبی رو میخورن ؟ سیر نشدن رسیدن به اینکه گه دختر موسوی رو هم بخورن ...

  پاسخحذف
 8. منبع اخرین عکس خبرگزاری موج هست و عکاس نیز صادق چناری میباشد.خود وی زی عکس توضیح داده است که این عکس دختر آقای موسوی میباشد.

  پاسخحذف
 9. این هم باقی عکس‌های لیلا موسوی، برادرزاده موسوی:
  http://balatarinnews.wordpress.com/2009/11/01/aks/

  سوتی دادی، داداش!

  پاسخحذف
 10. عکس رسانه های ایران بیشتر به واقعیت نزدیک است . او دقیقا جوانی رهنورد است. عکس کنار خانم رهنورد به هیچ عنوان دخترش نیست. هرکس که کنر ادم عکس داشت دلیل نمی شود دختر ادم باشد. عکس خانم چادری هم انگار یکی از دخترای بزرگتر موسوی است. دروغ چرا حالا چه عیبی داره یکی از دخترای موسوی بی حجاب باشه شاید مثل مادرش هنوز به حجاب نرسیده عزیز جان. خیلی سعی نکیند با دروغ همه چی رو خراب کنید

  پاسخحذف
 11. چه اهميتي داره .هر چه دختر ايشان شبيه اكثر مطلق دختران ايران باشه بهتره

  پاسخحذف
 12. اگر عکس دختری که دربالا دیده میشود دختر اقای میرحسین موسوی است ،ازنطرمن بسیار عالیست زیرا این خود نشاندهنده لیبرال و دمکرات بودن این خانواده است، که بجه هایشان را در انتخاب لباس وعقیده و طرز رفتار وزندگی ازاد میگذارندفوریه ۷،۱۱ ساعت ۵۱،۲۱

  پاسخحذف
 13. خیلی خنده دار است که رژیمی که در بازداشتگاه هایش به جوانان مردم تجاوز جنسی میکند، دختران مردم را در دبی و کشورهای عربی به فحشا میکشد و در اختیار اعراب ثروتمند قرار میدهد، خانه هدایت اسلامی اش مرکز اجاره دادن دختران به بازاریهای متمول و آخوندها است، اه و ناله وا اخلاقا، از طرز پوشش دختر موسوی سر دهد که مساله ای شخصی و خصوصی است. ظاهرا در اخلاقیات متعفن آخوندی تجاوز و پا اندازی اشکالی ندارد اما انتخاب شخصی یک زن برای طرز پوشش خود گناهی نابخشودنی است.
  واقعیت اما اینست نوع پوشش دختر آقای موسوی، جای خجالت برای هیچکس منجمله موسوی ندارد، اگر آقای موسوی قرار است خجالت بکشد، باید بابت "نخست وزیر محبوب امام" بودنش خجالت بکشد.

  پاسخحذف
 14. شما بگو همین مزدوران رژیم می دونن الان دختراشون بغل کیا خوابیدن؟

  پاسخحذف